Udělejte si radost a nakupte v našem e-shopu novou kolekci od Massey Ferguson :-)   více informací

Autodoprava Luboš Žáček

Zpět

Společnost Luboš Žáček poskytuje odborné a profesionální služby spojené s tuzemskou a mezinárodní kamionovou dopravou, kterou provozujeme na našem trhu více jak 20 let . Naše kvality podporuje i moderní vozový park a odborně školený personál.

Nabízíme silniční přepravu krmiv, sypkých materiálů- obilovin, olejnin a další zemědělské komodit. Od roku 2017 jsme držiteli certifikátu GMP+B4.

Dále nabízíme přepravu zemědělských, stavebních a ostatních strojů. Převoz ocelových konstrukcí, stavebních materiálů či jejich součástí. Na základě našich dlouholetých zkušeností se snažíme našim zákazníkům vyjít vstříc a nabídnout jim příznivé ceny.

Proto obraťte se na nás!

Pro kalkulaci ceny přepravy volejte +420 723 384 454, nebo piště na e-mail marketing@zacekag.cz

Luboš Žáček MF - SERVIS LOUNY
5. května 429
Dobroměřice
440 01

IČO: 421 52 488
DIČ: CZ6510130583


Galerie


Online katalog Katalog zemědělské techniky Massey Fergusson Agro bazar Prodej předváděcích i starších strojů Massey Fergusson e-shop Oblečení, doplňky, hračky a dárky Massey Fergusson Chmelová technika Prodej traktorů a příslušenství do chmelnic
Traktor Massey Fergusson

Nabízíme zemědělskou techniku a stroje těchto značek

Massey Fergusson Wanner Agri Precision Bogballe TeeJet Granit Charvát CTS Kramp McConnel MGM Quivogne Samson Sgariboldi SMS Vaia
infolinka +420 415 679 190

Autorizovaný prodejce a servis zemědělské techniky MASSEY FERGUSON. Nabízíme kompletní servis a prodej strojů, náhradních dílů včetně příslušenství, doplňků a oblečení MASSEY FERGUSON.