Vážení a milí zákazníci, naše služby jsou Vám k dispozici od pondělí do pátku, a to od 7:00 do 15:30hodin. Prosíme, abyste dodržovali bezpečnou vzdálenost mezi vámi a zaměstnanci firmy. Pro zakrytí nosu a úst použijte prosím respirátor. Děkujeme za přízeň a přejeme Vám pevné zdraví!     … více informací
Traktory Massey Fergusson 8S

Traktory Massey Fergusson 8S

Zpět na seznam strojů

Nová éra praktických a spolehlivých traktorů od Massey Ferguson.

Efektivnější hnací soustavy přinášejí vyšší produktivitu a efektivitu.

Nová převodovka s řazením pod zatížením Dyna-7 a převodovka s řazením pod zatížením v celém rozsahu pomocí technologie dvojí spojky Dyna E-Power umožňují řazení bez přerušení trakce. Obě převodovky pracují s navýšením výkonu motoru EPM a proto dodávají více výkonu, když ho je potřeba. Perfektní kombinace motoru a převodovky zajišťuje maximální výkon a větší účinnost snížením ztrát energie až o 26%.

Nízké provozní náklady

 • Účinnost motoru - maximální výkon a točivý moment při nízkých otáčkách motoru snižují spotřebu paliva o 10% a snižují hladinu hluku.
 • Bezúdržbové komponenty.
 • Snadný přístup k denní údržbě.
 • MFCare smlouvy a plán oprav a údržby

Ještě více prostoru, pohodlí, ergonomie a konektivity

Nejtišší kabina na trhu s hlučností pouze 68 dB s viditelností 360 °. Odpružení kabiny a přední nápravy zlepšuje jízdní komfort. Na nové  digitální přístrojové desce „MF V - Display“ jsou k dispozici na první pohled všechny důležité informace. . Nová loketní opěrka nabízí ve své třídě nejlepší ovládání všech operací traktoru.

Pracuje rychleji s nejnáročnějšími nářadími.

Až pět externích ventilů vzadu a tři vpředu, včetně předního závěsu, a instalace Power Beyond, plus zadní závěs s vysokou nosností. Hydraulický systém nabízí schopnost rychlejší práce s nejrůznějším nářadím při zvýšení univerzálnosti.

Přímé, inteligentní, udržitelné technologie 3 v zemědělství. Nový terminál Datatronic 5 a další volitelný terminál Fieldstar 5 s velmi uživatelsky přívětivým balíčkem přesného zemědělství.

 • 9-ti palcový terminál dotykové obrazovky vytvořený k poskytování intuitivního a přesného provozu
 • Nová řešení MF Guide poskytují hospodárnost snižováním překrývání.
 • Ovládání sekcí MF a variabilního dávkování vám umožní upravit aplikační dávku během jízdy a automaticky minimalizovat překrývání,
  vynechávání a plýtvání aplikačním materiálem.
 • MF TaskDoc zaznamenává podrobná pracovní data a přenáší je přes zabezpečený cloud Agrirouter do vaší kanceláře.
 • Telemetrický systém MF Connect umožňuje vzdálené monitorování a udílení pokynů téměř v reálném čase a tím zajišťuje vyšší  efektivitu a maximální dobu provozuschopnosti.

Model Výkon k Max. výkon k Převodovka
MF 8S.205 205 225 Dyna 7, Dyna E-Power, Dyna-VT
MF 8S.225 225 245 Dyna 7, Dyna E-Power, Dyna-VT
MF 8S.245 245 265 Dyna 7, Dyna E-Power, Dyna-VT
MF 8S.265 265 285 Dyna 7, Dyna E-Power, Dyna-VT

Ke stažení

Video

Online katalog Katalog zemědělské techniky Massey Fergusson Agro bazar Prodej předváděcích i starších strojů Massey Fergusson e-shop Oblečení, doplňky, hračky a dárky Massey Fergusson Chmelová technika Prodej traktorů a příslušenství do chmelnic
Traktor Massey Fergusson

Nabízíme zemědělskou techniku a stroje těchto značek

Massey Fergusson Wanner Agrifac Agri Precision Bogballe TeeJet Granit Charvát CTS Kramp McConnel MGM Quivogne Samson Sgariboldi SMS Vaia
infolinka +420 415 679 190

Autorizovaný prodejce a servis zemědělské techniky MASSEY FERGUSON. Nabízíme kompletní servis a prodej strojů, náhradních dílů včetně příslušenství, doplňků a oblečení MASSEY FERGUSON.