Nové logo při příležitosti 175. výročí MASSEY FERGUSON v roce 2022

Zpět
Zpět na seznam článků

Během oslav 175leté historie značky Massey Ferguson v roce 2022 dostane ikonické trojúhelníkové logo nový vzhled a zavádí tak zcela novou identitu značky „Born to Farm“.

Massey Ferguson, globální značka AGCO, s hrdostí představuje u příležitosti svého 175. výročí v roce 2022 svěží a nový vzhled ikonického trojúhelníkového loga a také zcela novou identitu značky „Born to Farm“.

„Od svého založení před téměř 175 lety poskytuje Massey Ferguson farmářům moderní a spolehlivé stroje. Jen málo značek na světě může mít v zemědělské oblasti tak trvalý vliv. Díky tomu je Massey Ferguson skutečně „zrozen pro farmaření“,“ řekl Eric Hansotia, předseda, prezident a výkonný ředitel AGCO Corporation.

Luis Felli, senior viceprezident a generální ředitel Massey Ferguson, k tomu dodává: „Massey Ferguson se mění z čistě zemědělské společnosti na poskytovatele moderních a spolehlivých technologií, které zemědělcům přinášejí nejvyšší užitek a umožňují jim výnosnější a udržitelnější podnikání. S celosvětově jednotným zaměřením „Farmers First“ zákazníci zažijí globální změnu značky jedinečným způsobem. Vzhledem k tomu, že globálně měníme zaměření značky, je přirozené v tento jedinečný okamžik naší historie zavést nové logo."

„Rok 2022 bude rokem nové globální značky Massey Ferguson,“ řekl Francesco Murro, viceprezident společnosti Massey Ferguson pro globální marketing, podporu prodeje a partnerství. "O novém logu jsme přemýšleli od roku 2019, kdy jsme na Agritechnice představili koncept MF Next. Nová éra MF se zrodila uvedením MF 8S v červenci 2020, po němž následovalo za posledních 18 měsíců uvedení nové výrobní řady, včetně naší digitální akce 'Born to Farm' v září 2021. Listopad je pro značku symbolickým měsícem, protože značka se svým nezaměnitelným logem byla založena přesně před 63 lety. Vzhledem k tomu, že v roce 2022 slavíme 175. výročí první dílny Daniela Masseyho na zemědělské stroje, je nyní ideální čas obnovit logo a představit nový, výmluvný slogan.“

Trojnásobný trojúhelník Massey Ferguson - nejznámější symbol z roku 1958

„Tvar trojnásobného trojúhelníku je velmi silný symbol, který Massey Ferguson ztělesňuje od roku 1958. Naše nové logo je kombinací našeho silného dědictví a nových hodnot značky. Tyto tři trojúhelníky se protínají a představují prospěšné vztahy a důvěru mezi farmáři, distributory a značkou,“ dodal Francesco Murro.

"Pracujeme jako globální tým Massey Ferguson, abychom učinili zemědělství snadnějším, ziskovějším a udržitelnějším po celém světě," říká Alfredo Jobke, ředitel globálního marketingu Massey Ferguson. „S touto novou transparentní verzí chceme více než kdy jindy pozvat farmáře, aby se stali součástí rodiny Massey Ferguson ‚Born to Farm‘. Využili jsme této příležitosti a provedli přechod k modernímu, štíhlému a plochému designu, aby vdechl logu život prostřednictvím souhry tří do sebe zapadajících trojúhelníků. Kresba s jedinou, plnou a rovnou linií vytváří dojem pohybu. Plochý design velmi dobře odráží náš dnešní digitální svět a umožňuje nám logo v případě potřeby obměňovat a oživit jak na našich webových stránkách, tak v aplikacích na chytrých telefonech a chytrých hodinkách nebo dokonce na obrazovkách samotných strojů.“

"Naše akce 'Born to Farm' v září 2021 byla prvním uvedením tohoto nového loga a jeho sloganu 'Born to Farm'. Skvělá zpětná vazba a neuvěřitelné nadšení, které nám bylo sděleno, nás přimělo k jeho přeměně ve skutečnost. Nový slogan vyjadřuje jedinečný slib naší značky a vyzdvihuje značku Massey Ferguson na trhu a v oblastech, ve kterých působíme,“ uzavřel Francesco Murro.

Zavedení nové globální identity značky Massey Ferguson v roce 2022

Nové logo bude postupně po krocích zaváděno na celém světě. Již jsme je začali používat na našich digitálních kanálech a v budoucnu bude začleněno do všech marketingových materiálů Massey Ferguson. Tato změna nám dává impuls k oslavě 175. výročí v lednu 2022.

Obnovení loga a sloganu Massey Ferguson nám dává jedinečnou příležitost nově nasměrovat základní poselství značky a zaměřit se na přístup "Farmers First" a na moderní, spolehlivé, snadno použitelné a udržitelné stroje. Farmáři po celém světě zažijí novou identitu značky Massey Ferguson poprvé od prvního čtvrtletí roku 2022. Počínaje rokem 2022 ji budeme postupně zavádět v našich zařízeních, továrnách a kancelářích po celém světě a také v naší distribuční síti Massey Ferguson.

O společnosti AGCO

AGCO (NYSE:AGCO) je světovým lídrem v navrhování, výrobě a distribuci zemědělských strojů a přesné ag technologie. AGCO přináší zákazníkům užitek prostřednictvím svého diferencovaného portfolia značek včetně klíčových značek jako Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® a Valtra®. Celá řada zařízení a služeb společnosti AGCO, podporovaná chytrými zemědělskými řešeními Fuse®, pomáhá zemědělcům udržitelně krmit náš svět. Společnost AGCO, založená v roce 1990 se sídlem v Duluth, Georgia, USA, měla v roce 2020 čisté tržby ve výši 9,1 miliardy USD. Další informace najdete na www.AGCOcorp.com. Pro zprávy o společnosti, informace a události nás prosím sledujte na Twitteru: @AGCOCorp. Pro finanční zprávy na Twitteru sledujte hashtag #AGCOIR.

Kontakt:

Mag. (FH) Bernhard Past, Austro Diesel GmbH

Tel: +43 (0)1 701 20-311 / mobil: +43 (0)664 392 55 50

Email: bernhard.past@austrodiesel.at

 

 

 Online katalog Katalog zemědělské techniky Massey Fergusson Agro bazar Prodej předváděcích i starších strojů Massey Fergusson e-shop Oblečení, doplňky, hračky a dárky Massey Fergusson Chmelová technika Prodej traktorů a příslušenství do chmelnic
Traktor Massey Fergusson

Nabízíme zemědělskou techniku a stroje těchto značek

Massey Fergusson Wanner Agri Precision Bogballe TeeJet Granit Charvát CTS Kramp McConnel MGM Quivogne Samson Sgariboldi SMS Vaia
infolinka +420 415 679 190

Autorizovaný prodejce a servis zemědělské techniky MASSEY FERGUSON. Nabízíme kompletní servis a prodej strojů, náhradních dílů včetně příslušenství, doplňků a oblečení MASSEY FERGUSON.