Udělejte si radost a nakupte v našem e-shopu novou kolekci od Massey Ferguson :-)   více informací
Zpět na seznam článků

Vážení zákazníci a příznivci Massey Ferguson,

přijměte pozvání na jedinečnou akci Massey Ferguson s eXperience Tour, která se uskuteční na výstavišti v Brně dne 6.6.2024.

Půldenní akce začíná přehlídkou strojního vybavení, po které budete mít jedinečnou možnost usednout za volant a ovládat zařízení.

Odborníci společnosti Massey Ferguson jsou připraveni zodpovědět otázky a vysvětlit podrobnosti, technologie i možnosti financování.

MF eXperience Tour je zdarma.

V případě zájmu o tuto jedinečnou akci nám prosím potvrďte účast e-mailem na marketing@zacekag.cz, jelikož počet účastníků je omezen.

https://www.austrodiesel.at/cz/firma/news/detail/massey-ferguson-s-experience-tour-navstivi-v-roce-2024-vice-mist/Online katalog Katalog zemědělské techniky Massey Fergusson Agro bazar Prodej předváděcích i starších strojů Massey Fergusson e-shop Oblečení, doplňky, hračky a dárky Massey Fergusson Chmelová technika Prodej traktorů a příslušenství do chmelnic
Traktor Massey Fergusson

Nabízíme zemědělskou techniku a stroje těchto značek

Massey Fergusson Wanner Agri Precision Bogballe TeeJet Granit Charvát CTS Kramp McConnel MGM Quivogne Samson Sgariboldi SMS Vaia
infolinka +420 415 679 190

Autorizovaný prodejce a servis zemědělské techniky MASSEY FERGUSON. Nabízíme kompletní servis a prodej strojů, náhradních dílů včetně příslušenství, doplňků a oblečení MASSEY FERGUSON.