Massey Ferguson řada MF 8S získává ocenění Farm Machine 22

Zpět
Zpět na seznam článků

                                                                    

Massey Ferguson, celosvětová značka společnosti AGCO (NYSE:AGCO) s hrdostí oznamuje, že její vysoce efektivní a komfortní model MF 8S získal cenu Farm Machine 22 pro traktory v kategorii 180 až 400 hp.

„Všem ve společnosti Massey Ferguson je ctí získat toto ocenění Farm Machine 22, které také oceňuje nadšení a odhodlání celého týmu MF, který se rozhodl definovat novou éru jednoduchých a spolehlivých traktorů,“ říká Thierry Lhotte, viceprezident a výkonný ředitel Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ.

„Když říkáme, že MF 8S je ‚navržen zemědělci pro zemědělce‘, je to proto, že to vše začalo před osmi lety prázdným listem papíru a ‚Hlasem zákazníka‘ našimi důkladnými individuálními rozhovory se zákazníky a řidiči z celého světa,“ vysvětluje Jérôme Aubrion, ředitel marketingu Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ.

„To ocenění sdílíme s těmito farmáři, protože nás inspirovali k vývoji tohoto dokonalého traktoru, který stojí na silném dědictví společnosti Massey Ferguson, která dodává cenově dostupné stroje dokonale splňující požadavky každého farmáře,“ dodává.

 

Jednoduchá a spolehlivá řada

V jednoduché a spolehlivé řadě MF 8S je na výběr ze šesti modelů - od MF 8S.205 s výkonem 205 hp až po nejnovější MF 8S.305, vlajkovou loď s výkonem 305 hp. Výběr z balíčků specifikací „Exclusive“ nebo „Efficient“ a široká škála volitelných zařízení, která umožňují zemědělcům přizpůsobit traktor tak, aby vyhovoval konkrétním potřebám.

Všechny jsou poháněny nejnovější technologií, šestiválcovými motory AGCO Power s objemem 7,4 litrů. Dosahují maximálního výkonu při otáčkách motoru již od 1 500 1/min pro vynikající hospodárnost a tichý chod. Řízení výkonu motoru (v závislosti na modelu) poskytuje zvýšení výkonu o více než 20 hp spolu se zvětšením točivého momentu, kdy je to nejvíce zapotřebí.

 

Jedinečný design Protect-U

Díky koncepci Protect-U s mezerou 24cm, oddělující kabinu od motoru, je kabina zcela oddělena od zdrojů hluku, tepla a vibrací. S hladinou hluku pouhých 68 dB jde o jednu z nejtišších kabin na trhu a s objemem 3,4 m3 je tato kabina rovněž jedna z nejprostornějších. Světlé a vzdušné pracovní prostředí s prosklenou plochou 6,6 m² se může pochlubit bezkonkurenčním prostorem a výhledem.

Nahrazením přístrojové desky novým digitálním terminálem „MF vDisplay“, upevněným na pravém sloupku kabiny MF 8S, zůstává před řidičem jen volant a páka Power Control pro vynikající výhled vpřed přes „jako vosí pas“ štíhlou kapotu motoru.

Nová opěrka ruky Control Centre se snadno ovladatelnou páčkou MultiPad umožňuje dokonalé ovládání dotykem prstu. Tato páčka kompatibilní s ISOBUS ovládá všechny funkce traktoru a obsahuje zabudovaný mikro-joystick pro ovládání dvou ventilů vnějšího okruhu.

 

Špičkový výběr převodovek

Traktory MF 8S jsou k dispozici se škálou převodovek včetně nejnovější Dyna-7, nové Dyna-E-Power a také proslulé převodovky Dyna-VT s plynule proměnným převodem (CVT), která je u MF 8S.305 ve standardní verzi a volitelná u ostatních modelů.

 

Nový automatický režim Dyna-VT zvyšující efektivitu umožňuje řidiči používat páku Multipad nebo nožní pedál ke změně rychlosti jízdy vpřed, zatímco jsou automaticky regulovány otáčky motoru podle zatížení a rychlosti. Toto zvyšuje úsporu paliva i plynulý provoz.

 

Alternativou je dvouspojková převodovka Dyna E-Power, která spojuje výhody převodovky s plynule proměnným převodovým poměrem (CVT) s možností přenosu výkonu se stejnou účinností jako u mechanických převodovek.

 

Využití technologie dvojité spojky pro řazení rozsahů a předvídání, kdy provést plynulé přeřazení. Nabízí čtyři rozsahy po sedmi rychlostních stupních s částečnými přesahy navrženými pro maximální výkonnost napoli i pozemních komunikacích.

 

Další možností je nová převodovka Dyna-7 s částečným řazením pod ztížením od Massey Ferguson, která má snadné a efektivní řazení 28 převodových stupňů pro jízdu vpřed i vzad ve čtyřech rozsazích po sedmi plynule řazených rychlostních stupních.

 

Úplná konektivita

Nejnovější jednotka Datatronic 5 s obrazovkou 9“ je upevněna na nastavitelném ramenu. Díky antireflexní dotykové obrazovce a klávesovým zkratkám se používá stejně snadno a intuitivně jako mobilní telefon nebo tablet.

Tento systém s jednou obrazovkou ovládá všechny funkce traktoru a řídí veškeré MF technologie chytrého zemědělství, včetně MF Guide (navigace), MF Section Control (řízení sekcí) a MF MF Rate Control (řízení aplikačního množství), stejně jako funkci MF TaskDoc pro pořizování a přenos dat.

Pro větší provozní flexibilitu nyní může řidič zvolit ovládání funkcí přesného zemědělství prostřednictvím volitelné jednotky Fieldstar 5 nebo Datatronic 5.

Všechny traktory řady MF 8S lze plně připojit pomocí telemetrie MF Connect. Nová funkce Geofencing zlepšuje řízení logistiky a zabezpečení odesíláním upozornění na chytré telefony a zařízení, když stroje vjedou do předem definovaných oblastí nebo z nich vyjedou.

O společnosti AGCO

AGCO (NYSE:AGCO) představuje špičku v konstrukci, výrobě a distribuci zemědělských řešení a dodává špičková technická řešení zemědělcům, kteří dodávají potraviny celému světu díky kompletní řadě svých strojů a přidružených služeb. Výrobky AGCO se prodávají pod pěti základními značkami Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® a Valtra®, které jsou podporované chytrými řešeními pro farmy Fuse®. Společnost AGCO byla založena v roce 1990, její sídlo je v Duluth, Georgia, USA, a v roce 2020 dosáhla čistého obratu 9,1 miliard USD. Více informací najdete na http://www.AGCOcorp.com. Novinky o společnosti, informace a události najdete na Twitteru: @AGCOCorp. Finanční zprávy najdete na Twitteru pod hashtagem #AGCOIR.

 

 

Datum: 2. březen 2022                                                      

KONTAKT:

Caterina Prinzivalli

Manažer, Marketing PR & komunikace Massey Ferguson pro region Evropy a Blízkého východu.Online katalog Katalog zemědělské techniky Massey Fergusson Agro bazar Prodej předváděcích i starších strojů Massey Fergusson e-shop Oblečení, doplňky, hračky a dárky Massey Fergusson Chmelová technika Prodej traktorů a příslušenství do chmelnic
Traktor Massey Fergusson

Nabízíme zemědělskou techniku a stroje těchto značek

Massey Fergusson Wanner Agri Precision Bogballe TeeJet Granit Charvát CTS Kramp McConnel MGM Quivogne Samson Sgariboldi SMS Vaia
infolinka +420 415 679 190

Autorizovaný prodejce a servis zemědělské techniky MASSEY FERGUSON. Nabízíme kompletní servis a prodej strojů, náhradních dílů včetně příslušenství, doplňků a oblečení MASSEY FERGUSON.