Přání k novému roku 2022   více informací

Cenu Traktor roku 2021 získal Massey Ferguson MF 8S.265 Dyna E-Power Exclusive

Zpět
Zpět na seznam článků

Massey Ferguson MF 8S.265 Dyna E-Power Exclusive  získal cenu Traktor roku 2021

Massey Ferguson, světová značka AGCO (NYSE:AGCO), s potěšením oznamuje, že traktor MF 8S.265 Dyna E-Power Exclusive je držitelem ceny Traktor roku 2021. Toto prestižní ocenění, udělené porotou z 26 evropských zemí, bylo předáno na speciálním, plně digitálním ceremoniálu Traktor roku 2021, pořádaném dne 18. prosince.

„Všichni v Massey Ferguson máme velkou radost z toho, že jsme získali nejvyšší ocenění Traktor roku 2021,“ říká Thierry Lhotte, viceprezident a výkonný ředitel Massey Ferguson pro Evropu a Střední východ. „S řadou MF 8S jsme přešli do nového období nejen pro Massey Ferguson, ale také pro design traktoru a samozřejmě pro naše zákazníky.“

„Toto prestižní ocenění potvrzuje, že Massey Ferguson definuje novou éru přímého a spolehlivého designu traktorů.“ Zároveň přinášíme lepší uživatelský komfort a poskytujeme našim zákazníkům výhody konektivity a technologie inteligentního zemědělství pro udržitelnou budoucnost,“ dodává.

Ocenění Traktor roku 2021 je novým přírůstkem řady trofejí MF 8S, protože digitální uvedení MF 8S na trh dokonce získalo Zlatou medaili v kategorii „Nejlepší využití digitálních technologií“ a Stříbrnou medaili v kategorii „Nejlepší B2B digitální / hybridní akci“na Best Event Award Italy 2020. Rovněž Zlatá medaile v kategorii „Digitální událost“ a Zlatá medaile v „Nejlepší B2B digitální / hybridní akci“ na Best Event Award World 2020 oceňují strategii přehlídek a akcí Massey Ferguson, kterou jsme zahájili již na EIMA 2018 spojením fyzické přítomnosti s digitálními možnostmi.

 

Oceněná technologie

Traktor MF 8S.265 Dyna E-Power Exclusive je špičkový model řady MF 8S, která obsahuje 4 modely s výkonem v rozsahu 205 k až 265 k. Všechny modely nabízejí navýšení výkonu o 20 hp díky funkci řízení výkonu motoru (Engine Power Management).

Zcela nová řada MF 8S přináší nové inovativní designy ve všech oblastech - motor, kabina, převodovka a hnací ústrojí, včetně nových ovládacích prvků a konektivity. Má širokou standardní výbavu a dodává se s různými specifikačními balíčky, které nabízejí vysoký poměr kvality a ceny a zajišťují, že si majitel platí pouze za to, co potřebuje.

To, co traktory odlišuje, je jedinečný design Protect-U, kdy motor odděluje od kabiny vzdálenost 24 cm pro izolaci hluku, tepla a vibrací.

 

Špičková kabina v oboru

Tato čtyřsloupková kabina, špičková ve svém oboru, je nejtišší na trhu s hladinou hluku pouhých 68 dB a charakteristickým sklonem čelního skla pro dosažení bezkonkurenčního prostoru a výhledu. Uvnitř se nachází optimálně navržené ovládací prvky včetně ovládací páky Multipad a opěrky ruky a konektivity pro chytré zemědělské operace.

Nový digitální MF vDisplay, umístěný na pravém sloupku, nahrazuje přístrojovou desku a ponechává pouze volant a páku Power Control pro zajištění výjimečného výhledu přes štíhlou kapotu s vosím pasem.

Telemetrie MF Connect a jednotka Datatronic 5 ve standardní verzi zajišťují dokonalou konektivitu. Přídavná jednotka Fieldstar 5 řídí balíček MF Technologies Suite – včetně navádění MF Guide, řízení sekcí MF Section Control a řízení aplikačního množství MF Rate Control.

 

Nové, vysoce účinné převodovky

Zcela nová převodovka Dyna E-Power s technologií dvou spojek spojuje komfort CVT a účinnost převodovek s částečným řazením pod zatížením. Tím dochází ke snížení ztrát o 26 % při vyšších rychlostech a až 5% úspoře paliva.

Alternativou pro řadu MF 8S je nová převodovka Dyna-7 s částečným řazením pod zatížením, která poskytuje 28 převodových stupňů pro jízdu vpřed a vzad. Má stejně snadné ovládání a spolehlivost jako proslavená převodovka Dyna-6 a poskytuje jeden převodový stupeň navíc pro plynulejší řazení. Navíc je nyní o 15 % účinnější.

Traktory MF 8S jsou postaveny na podvozku s rozvorem náprav 3,5 m a s novou, pevnou zadní nápravou dodávají o 10 % větší tahovou sílu. S novou, výkonnou hydraulickou soustavou a vývodovým hřídelem dosahují vyšší výkonnosti a účinnosti při nižších nákladech. Traktory řady MF 8S mohou být rovněž vybaveny zadními pneumatikami s průměrem až 2,05 m (R42), včetně exkluzivní možnosti nejnovějších pneumatik VF650/75 R42 Trelleborg TM1000 PT.

 

Výběr špičkových specifikací

Oceněná specifikace MF 8S Exclusive je rozsáhlý balíček, který řidiči nabízí výjimečný komfort, snadnou obsluhu a funkce, které skutečně zvyšují výkonnost, produktivitu a účinnost.

Modely Exclusive jsou již k dodání. Ty budou rozšířeny o verzi Efficient na začátku roku 2021 a pro všechny modely bude později během příštího roku k dispozici volitelná převodovka Dyna-VT (CVT).

 

O společnosti AGCO

AGCO (NYSE:AGCO) představuje špičku v konstrukci, výrobě a distribuci zemědělských řešení a dodává špičková technická řešení zemědělcům, kteří dodávají potraviny celému světu díky kompletní řadě svých strojů a přidružených služeb. Výrobky AGCO se prodávají pod pěti základními značkami Challenger®, Fendt®, GSI®, Massey Ferguson® a Valtra®, které jsou podporované chytrými řešeními pro farmy Fuse®. Společnost AGCO byla založena v roce 1990, její sídlo je v Duluth, Georgia, USA, a v roce 2019 dosáhla čistého obratu 9 miliard USD. Více informací najdete na http://www.AGCOcorp.com. Novinky o společnosti, informace a události najdete na Twitteru: @AGCOCorp. Finanční zprávy najdete na Twitteru pod hashtagem #AGCOIR.

Zdroj: AGCO

KONTAKTNÍ OSOBA: Xavier Arruego

Manažer, digitální marketing, styk s veřejností a komunikace

www.masseyferguson.comOnline katalog Katalog zemědělské techniky Massey Fergusson Agro bazar Prodej předváděcích i starších strojů Massey Fergusson e-shop Oblečení, doplňky, hračky a dárky Massey Fergusson Chmelová technika Prodej traktorů a příslušenství do chmelnic
Traktor Massey Fergusson

Nabízíme zemědělskou techniku a stroje těchto značek

Massey Fergusson Wanner Agrifac Agri Precision Bogballe TeeJet Granit Charvát CTS Kramp McConnel MGM Quivogne Samson Sgariboldi SMS Vaia
infolinka +420 415 679 190

Autorizovaný prodejce a servis zemědělské techniky MASSEY FERGUSON. Nabízíme kompletní servis a prodej strojů, náhradních dílů včetně příslušenství, doplňků a oblečení MASSEY FERGUSON.