ŽÁČEK AG s.r.o. Oficiální zástoupení Massey Ferguson
5. května 429, Dobroměřice, 440 01 Louny

5 let jízdy se svým nejlepším přítelem bez starostí

S nejlepšími přáteli se dá počítat, proto darujeme pětiletou záruku na všechny modely MF 7700 S a MF 8700 S*.

Je jedno, jestli se jedná o „Stroj roku 2019“ MF 7719 S nebo o vlajkovou loďMF 8740 S, přikoupi nového MF 7700 S a MF 8700 S si můžete vychutnat darovaných 5 let jízdy bezstarostí*.

Každý stroj společnosti Massey Ferguson je vyroben podle nejvyšších standardů kvality.Na Massey Ferguson se dá spoléhat jako na nejlepšího přítele, protože MF je především jedno: je spolehlivý a nenechá Vás na holičkách.Massey Ferguson. Traktor jako nejlepší přítel.

Upozornění: V zásadě jsou všechny součásti strojů, včetně těsnění, úniku oleje atd. Kryté zárukou(podle základní záruky výrobce). Ze záruky jsou vyloučeny pouze ty části, které jsou obecně vyloučeny, např. opotřebené části. Na všechny součásti, které jsou na stroji vyměněny mimo běžné servisní doby,stanovené firmou Massey Ferguson, není záruka poskytována.

*Záruka v celkové délce 5 let nebo maximálně 6000 provozních hodin končí, jakmile uplyne dohodnutá doba nebo dojde k překročení maximální provozní doby, podle toho, co nastane dříve.Povinné roční servisní prohlídky se musí provádět výhradně v autorizované dílně Massey-Ferguson a pouze za použití originálních náhradních dílů Massey Ferguson.Povinné pravidelné servisní prohlídky jsou prováděny držitelem záruky. Při výměně opravovaných jednotek „motor  a převodovka“ je srážka 10% ročně až do maximální výše 50% počínaje 13. měsícem pojistného krytí stroje postiženého poškozením. Spoluúčast pro škodní událost je 300,00EUR. Zárukou nejsou pokryty všechny změny,provedené na pojištěném stroji nebo systému po předání firmou Austro Diesel GmbH distributorovi MF.Nabídka záruky je omezená na celkem 30 kusů.Chyby, doplnění, změny a odvolání jsou vyhrazeny. Detaily k záručním podmínkám a k rozsahu získáte od svého obchodního partnera MF. Platnost do 30.09.2019.

MGM a.s.

Zde bude katalog a nabídka MGM a.s...

Servis
Katalog náhradních dílů Granit
E-shop