ŽÁČEK AG s.r.o. Oficiální zástoupení Massey Ferguson
5. května 429, Dobroměřice, 440 01 Louny

Preventivní opatření

Vážení a milí zákazníci,

informujeme vás s ohledem na aktuální situaci šíření koronaviru, způsobujícího onemocnění COVID-19, že jsme přistoupili k následujícím preventivním opatřením:  

  • Buďme k sobě ohleduplní a při vstupu do areálu firmy mějte prosím nasazenou roušku nebo šátek. Chráníme se tak společně.
  • Pociťujete-li zdravotní potíže, žádáme vás, abyste nenavštěvovali naší firmu.
  • Rádi vám náhradní díly zašleme prostřednictvím kurýrní služby.
  • Servis zemědělských strojů je vám plně k dispozici, při osobním kontaktu se snažíme zachovávat doporučenou delší vzdálenost.
  • V případě objednávek či dotazů jsme na našich mobilních číslech a e-mailech viz. kontakty firmy, neváhejte se na nás obrátit! :-)

Přejeme vám pevné zdraví a opatrujte se!

PS: Rouška sluší všem! ;-)Další články


POZVÁNKA NA CHMELAŘSKÝ DEN VE STEKNÍKU 6. srpna 2020 od 9:00 hodin

Vážení zákazníci a příznivci naší firmy, srdečně Vás tímto zveme na „Chmelařský den“, který se bude konat ve čtvrtek 6. srpna 2020 od 9:00 hodin na účelovém hospodářství ve Stekníku u Žatce. Místo konání: Chmelařský institut s.r.o. Účelové hospodářství Stekník Stekník 10 Program naleznete z…


Nová éra traktorů Massey Ferguson

Společnost Massey Ferguson s potěšením oznamuje spuštění zcela nové řady MF 8S, která představuje novou éru přímočarých a spolehlivých traktorů a přináší novou úroveň pohodlí a efektivitu pro plně propojené inteligentní a udržitelné zemědělství Více informací se dočtete na  https://ww…


Mimořádná akční nabídka od SMS!

Speciální nabídka na kompaktory a diskové brány za super ceny! Akce platí do vyprodání skladových zásob.  Termíny dodání od srpna 2020.

Servis
Katalog náhradních dílů Granit
E-shop